Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 999,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Novinky
01.08.2018
Doprava
DOPRAVA NAD 1999,- ZDARMA!!! číst celé
Zobrazit všechny novinky
 
  1. Úvod
  2. Blog
  3. JAK CHRÁNIT ZÁŘIVKU PŘED VLHKOSTÍ A PRACHEM?
04.02.2020

JAK CHRÁNIT ZÁŘIVKU PŘED VLHKOSTÍ A PRACHEM?

Specifikace příslušenství pro zářivky

Hermetická LED svítidla  jsou nejlepším způsobem, jak chránit zářivky LED. Jedná se o speciální pouzdra, která se vyznačují zvýšeným stupněm těsnosti. Díky tomu jsou odolné vůči vlhkosti, prachu, prachu a extrémním teplotám. Lze je proto použít i na místech s obtížnými podmínkami. Nejedná se pouze o průmyslová zařízení s vysokou prašností, ale také o sportovní zařízení, jako jsou bazény nebo ZCHO, kde je vysoká vlhkost a dokonce i riziko přímého kontaktu s vodou.

Hermetická svítidla s LED zářivkami zaručují  vysokou úroveň bezpečnosti , účinnosti a dlouhou dobu spolehlivého provozu. Dalšími výhodami jsou malá velikost, jednoduchá montáž a snadná údržba. Chcete-li se zbavit prachu nebo jiných nečistot, otřete svítidlo navlhčeným hadříkem.

Svítidla jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje minimální třídu  těsnosti IP65 . Jsou tedy plně odolné proti pronikání prachu, nečistot a jiných nečistot.

Použití příslušenství pro zářivky

Jak již bylo zmíněno, svítidla pro zářivky jsou uzpůsobena k použití i v místnostech s obtížnými podmínkami prostředí, například s vysokou vlhkostí nebo prachem. Úroveň krytí IP65 dokazuje, že se vyznačují vysokou odolností vůči různým vnějším faktorům a zároveň poskytují dostatečnou  ochranu zářivkám . Proto je lze úspěšně použít v průmyslových a sportovních zařízeních, dílnách a garážích, sklepech a skladech atd. Zároveň jsou díky své odolnosti, trvanlivosti a dlouhé životnosti velmi všestranným řešením, které dobře funguje všude tam, kde je nezbytná pevná ochrana světelného zdroje ,

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

BezTmy.cz

Váš obchod s LED osvětlením!

© Copyright 2012 – 2023 kalMmach s.r.o.